Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MANHATTAN TOY Baby Stella - Panenka se zvuky
Momentálně vyprodáno

MANHATTAN TOY Baby Stella - Panenka se zvuky

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.146 Kč
1.064 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A138933

MANHATTAN TOY Baby Stella - Panenka se zvuky
Tato panenka Stella Vás nadchne a to proto, že umí mluvit, se 3 zvuky. Když ji dáte do pusinky dudlík, uslyšíte cumlací zvuk, říká "mama" když ji zmáčneš ruku,. Zasměje se, když ji zmáčkneš nožičku. Její měkk hlavička a měkké plyšové tělíčko dělají z této panenky tu pravou kamarádku pro tebe po celý den. Má realistické prstíky a pupík. Nosí růžové oblečení s volánkem a suchým zipem na zádech. Doplnuje ji měkký, růžový dudlík, který je vybaven magnetkou, stejně jako její ústa. Naši malí si mohou s touto panenkou hrát celý den, zaujme je její realistický vzhled a zvuky.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 153200
• Panenka Stella je dodávána se dvěmi AA bateriemi.
• Od 12 měsíců

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.