Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MANHATTAN TOY Whoozit Table Top Toy

MANHATTAN TOY Whoozit Table Top Toy

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

587 Kč
518 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 69 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A138851

MANHATTAN TOY Whoozit Table Top Toy
Hračky Whoozit jsou trhákem pro rodiče a stejně tak pro děti, nutí děti k pohybu s nimi, což je základním vývojem pro jejich tělo, rozum a smysly. Whoozit je perfektní hračka k mačkání, tahání a k činu: Hračka nabízí spousty aktivit, které aktivují smysly, jako je chrastítko s korálky, zrcátko, hvězdička k otevření a stuhy našich oblíbených Whoozit figurek. Drží díky přísavce pevně na rovných plochách.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 209630
• Od 6 měsíců.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MANHATTAN TOY Whoozit Table Top Toy
587 Kč
518 Kč