Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Matrace ALVI Maximilian 70 x 140 cm
Momentálně vyprodáno

Matrace ALVI Maximilian 70 x 140 cm

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
3.396 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A017320

Matrace ALVI Maximilian 70 x 140 cm
Matrace ALVI *MAXIMILIAN* s klimatickým kontrolním systémem 70 x 140 cm

Jádro:
- Dvoustranný duo princip s vevnitř ovzdušněným jádrem ze studené pěny (HR)
- Patentovaná střihová technika způsobí, že střední část matrace je obzvláště dobře odvětraná, čímž je garantováno odvedení vlhkosti vzduchu
- Kolem dokola bezpečné rohy na stoupnutí
- Kojenecká strana:
středně tvrdá strana s horizontálně a vertikálně probíhajícími klimatickými kanálky
- Strana pro juniory:
středně tvrdá strana rozdělena do 3 ergonomických komfortních zón

Potah:
- Medicott & dry silver - naše novinka ve vývoji funkčních potahů (tři funkce):
redukuje nebezpečí alergií přirozeným způsobem, protože dělá bavlnu méně náchylnou k plísním, čímž redukuje potravu pro roztoče a tím působí medicott antialergicky.
- Alvi Silver plus využívá po staletí známé lékařské a terapeutické vlastnosti stříbra. Vlákno stříbra se skládá z vrstvy čistého stříbra spojeného s textilním vláknem. Zvláštní prvky: antimikrobiotický a antibakteriální účinek díky částicím stříbra, kdy jsou redukovány bakterie, které vytvářejí zápach. Propouští teplo, čímž chladí v létě a otepluje v zimě. Antistatický účinek, zabraňuje elektrickému náboji. 100% přirozené
- Efekt Air & Clean dry: vlákno odpuzující vodu a regulující teplotu ideálně reguluje vlhkost. Vlákno se skládá z více vrstev, ta nejnižší odpuzuje vodu, ale vzduch může nerušeně cirkulovat.

Rozdělitelný potah se dá prát na 60ø a je vhodný i do sušičky

Standard ™ko-Tex 100; kontrolní číslo A 03-0680

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Alvi

Pro odpočinkový spánek

Jméno firmy Alvi se skládá z počátečních písmen zakladatele Alfreda Viehhoferse, který firmu založil před více než 50 lety. Od té doby se prezentuje výrobce kojeneckého zboží v oblasti spaní jako spolehlivý partner, u kterého hledat věci pro optimalizaci odpočinku dětí. Vnější strana spacích pytlů z čisté bavlny je nejvhodnější pro citlivou pokožku Vašeho dítěte a neustále se přizpůsobuje jeho tělesné teplotě. Také krásně zdobebé povlečení nebo matrace od Alvi skýtají měkounké pohodlí a pocit bezpečí.