Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MATTEL Barbie a Airbrush

MATTEL Barbie a Airbrush

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 1 kusy k dispozici!

1.150 Kč
990 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 160 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A169884

MATTEL Barbie a Airbrush
Vše je možné - to platí i pro individuální módní kreace! S Barbie Airbrush si mohou dívky rozšířit oblíbené věci pro svou Barbie. Vyber si styl, šablonu a barevný fix. Pak umísti vybraný textil do formy na šaty a tu do vzorové plochy. Dále barevný fix přidej do spreje a ten nastav. Podrž šablonu nad oblečením a sprejuj nebo si vytvoř jedinečný vzhled bez šablony! Vyzkoušej jednu barvu nebo je mixuj, šablonu odeber a je hotovo! Veškeré oblečení se může prát, takže se dá měnit stále dokola! Módu můžeš měnit podle nálady a příběhu, který zrovna pro Barbie chystáš. Skvělé kreace tvých modelů tě čekají. Sadu je možné doplnit rozšiřujícími balíčky (prodávají se zvlášť).

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: CMM85
 • Balení obsahuje panenku Barbie v šatech a botách, sprej s náplní a vzorovou plochou, formu na šaty, bílé omyvatelné látky, barevné fixy a šablony. Oblečení sedí většině panenek Barbie. Panenka neumí stát samostatně. Barvy a doplňky se mohou lišit.
 • Od 5 let

  Pozor
  Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení!
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  MATTEL Barbie a Airbrush
  1.150 Kč
  990 Kč