MATTEL Barbie Beauty & Hairplay - Třpytivé studio

MATTEL Barbie Beauty & Hairplay - Třpytivé studio

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

859 Kč
722 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 137 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A107753

MATTEL Barbie Beauty & Hairplay - Třpytivé studio
Třpytivé studio
Beauty & Hairplay
Číslo výrobku: CCN12

Moderní svět objevil třpytky! Tak může Barbie vždy vypadat stylově a dívky ji s tím mohou pomoci. Stačí jen tři kroky ke třpytivému designu. Model, který chceš vylepšit, nasadíš shora na šablonu a přiložíš nažehlovací fólii s vybraným vzorem. Vzor na šaty aplikuješ pomocí přiložené žehličky. Potom fólii ze šatů opatrně sloupneš a vytištěný vzor dozdobíš dvěma pery se stříbrnými a růžovými třpytkami. Třpytky, které jsou navíc, odstraníš štětečkem a vodou.

Podrobnosti: :
• Sada obsahuje panenku s šaty a botami, dvě trička, dvě sukně, žehličku, štěteček, tři kusy nažehlovacích fólií se vzory, dvě pera se třpytkami a šablonu na šaty.
• Od 5 let.

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let kvůli riziku spolknutí malých částí. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MATTEL Barbie Beauty & Hairplay - Třpytivé studio
859 Kč
722 Kč