Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MATTEL Barbie mořská panna, tyrkysová
Momentálně vyprodáno

MATTEL Barbie mořská panna, tyrkysová

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 437 Kč
435 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A169940

MATTEL Barbie mořská panna, tyrkysová
Na modelu Barbie-mořských pannen - v duhové tyrkysové, se sladkostmi nebo s "drahokami" - můžeš poznat, z jakého dívčího království pocházejí. Krásný náhrdelník a barevné ploutve jsou tématické a pasují barevně k panence. Pro více zábavy lze korunka sejmout. Panenky nemohou stát sami.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: DHM46Od 3 letPozor Nevhodné pro děti mladších 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!
  Možnost odlišnosti barev a designu!
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.