Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MATTEL Barbie Víla ze sladkého království

MATTEL Barbie Víla ze sladkého království

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 4 kusy k dispozici!

MOC¹ 437 Kč
425 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A169867

MATTEL Barbie Víla ze sladkého království
Křídla této Barbie Víly jsou zdobena sladkostmi!

Tato krásná víla je zdobena barvičkami sladkého království. Má nádherně zdobená křídla a skvěle plní funkce princezny. Vrchní část šatů je zdobena cukrovými proužky, třpytivá sukénka skvěle doplňuje celý model. Model panenky je laděn do fialové barvy. Nádherná křídla. Nechybí ani překrásné střevíčky a snímatelná korunka, kterou je možné umístit na růžové vlasy panenky. Dívky budou touto panenkou velice potěšeny.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: DHM51Od 3 letPozor Nevhodné pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutí malých částí. Nebezpečí udušení!
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  MATTEL Barbie Víla ze sladkého království
  MOC¹ 437 Kč
  425 Kč