Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MATTEL Batman vs. Superman - Batmanova jeskyně

MATTEL Batman vs. Superman - Batmanova jeskyně

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 1 kusy k dispozici!

1.691 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A174257

MATTEL Batman vs. Superman - Batmanova jeskyně
Batman měl vždycky skvělé nářadí a výbavu pro svůj boj proti padouchům ve městě Gotham a jeho jeskyně jako hlavní kvartýr netvoří žádnou vyjímku. Pokud se otočí prostřední Power Pad, změní se hra: Hrací deska, batpočítačový obras a batmanská křídla ozdobí celou centrálu. Pokud se otočí horní Power Pad, objeví se všechny zbraně se kterými Batman bojuje proti padochům z města. Se svým trénovacím panánek Dummy si může Batman zkoušet své bojové Ninja umění. A Joker se postará o pár starostí. Zmáčkni spodní Power Pad vypínač, otevře se celá garderoba a Batman se může bleskurychle obléct a vyrazit na svá dobrodružná tažení. A celý komplet Batjeskyně doplňuje vězení, výtah a startovač projektilu.

Podrobnosti:
 • Věk: od 3 let

  Pozor
  Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!
 • Příslušenství

  Cena
  1.075 Kč

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  MATTEL Batman vs. Superman - Batmanova jeskyně
  1.691 Kč