Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MATTEL Batman vs. Superman - Batmobil Deluxe
Momentálně vyprodáno

MATTEL Batman vs. Superman - Batmobil Deluxe

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma!
 • MATTEL Batman vs. Superman - Proměnitelný Batmobil

MOC¹ 1.091 Kč
994 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A170077

MATTEL Batman vs. Superman - Batmobil Deluxe
Z brusu nového z filmu "Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti" pochází tento detailní Betmobil Deluxe ve velké mirce. Separatně dokoupitelné 15 cm akční figurky se perfektně hodí do interiéru. Inspirován filmem nabízí Batmobile akční prvky. Když se najede na překážku, přijde na dramatický pád, v nemž se rozbije kapota, a kabína vyskočí. Batman (prodáv se samostatně) pak může nezraněn uniknout. V největší bitvě superhrdinů všech dob se Deluxe Batmobil osvědčí spřes kryptonitové projektily, které se odpalují pouhým stisknutím knoflíku. Dobrodružství se spoustou akce!

Podrobnosti:
 • Űíslo výrobku výrobce: DHY29
  Věk: od 3 let.

  Upozornění
  Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!
 • Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.