Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MATTEL Batman vs. Superman - Proměnitelný Batmobil

MATTEL Batman vs. Superman - Proměnitelný Batmobil

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 5 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.091 Kč
1.075 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A169874

MATTEL Batman vs. Superman - Proměnitelný Batmobil
Perfektní vůz pro rychlé únikové manévry a vzrušující souboje, ať už na silnici nebo ve vzduchu - žádné meze představivosti malých bojovníků nejsou nastaveny! Batmobil se skvělými průhlednými částmi, kolami bez pneumatik a místem pro Batmana a další superhrdiny v kokpitu zajišťuje realistickou hru. Pro akcí ve vzduchu jednoduše otočit Power Pad na zadní straně Batmobilu, takže se změni na trysky. Přední kola sklopit, postranní kryty zaklapnout a zadní kola se promění ve křídla a proudové motory. Stisknutím tlačítka na boku, pilot vyskočí.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: DRM48
  Věk: od 3 let.

  Upozornění
  Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  MATTEL Batman vs. Superman - Proměnitelný Batmobil
  MOC¹ 1.091 Kč
  1.075 Kč