Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MATTEL BOOMco Clipfire

MATTEL BOOMco Clipfire

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

211 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A107910

MATTEL BOOMco Clipfire
Clipfire
BOOMco
Űíslo výrobku: BCT10

Pistole Clipfire je jednoranná pistole s pružinovým mechanismem. Rukojet pistole umožnuje působivou transformaci – stačí stisknout tlačítko a pistole se složí do sebe, aby se dala snadno schovat a přenášet. Pak je snadné jej přenášet v kapse či batohu Pružinový kohoutek umístěný na zadní straně umožnuje snadné připnutí na pásek.

Clipfire má také horní držák na šipku. Je-li tedy jedna šipka v hlavni, pak druhá, náhradní, je snadno k dispozici. Clipfire má dolet šipek až 18 metrů! Balení obsahuje terč o velikosti 13 cm a 2 originální šipky s patentovanou technologií Smart Stick.

Podrobnosti:
• Věk: od 6 let.

Upozornění!
Nemířit na oči a obličej!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MATTEL BOOMco Clipfire
211 Kč