Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MATTEL BOOMco doplnky - Bojový terč Deluxe

MATTEL BOOMco doplnky - Bojový terč Deluxe

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

440 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A107924

MATTEL BOOMco doplnky - Bojový terč Deluxe
Bojový terč Deluxe
BOOMco doplnky
Űíslo výrobku: Y8625

Herní terče Smart Stick jsou ideální pro trénink přesnosti zásahu nebo velké střelecké souboje! Každý deluxe terč má velikost 68 cm x 99 cm a dodává ve třech různých cool designech! Terče jsou určeny jak pro zásahy z malé tak i z extrémní vzdálenosti a jsou tedy univerzální pro všechny blastery. Terče jsou vybaveny patentovanou technologií Smart Stick, díky které šipky vždy bezpečně přilnou a drží! Zabudované herní prvky i bodovací schéma udělají z každého turnaje, tréninku či hry, akci plnou napětí i zábavy! Deluxe Smart Stick nabízí hrací varianty s body. Deluxe Battle zbraně se hodí na tyto terče. Objev svět BOOMco.

Podrobnosti:
• Věk: od 6 let.

Upozornění!
Nemířit na oči a obličej!
Výběr není možný. Dostanete náhodně vybraný výrobek ze rozbrazeného sortimentu.
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MATTEL BOOMco doplnky - Bojový terč Deluxe
440 Kč