Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MATTEL Disney Pixar Auta - Mc Queen

MATTEL Disney Pixar Auta - Mc Queen

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!

1.055 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A107925

MATTEL Disney Pixar Auta - Mc Queen
Mc Queen
Disney Pixar Auta
Űíslo výrobku: CBH55

V novém Disney Pixar filmu RS500 bude McQueen vyprovokován jedním teréním vozem k závodu. Nov vyzbroj McQueena se postará o velký poprask a zaujme úplně všechny svým designem! Je připravený na závodní dráhu! Žádná cesta není pro něj těžká. Nic není nemožné! Díky snadnému ovládání neí problém nesnadný terén: jednoduše vpravo, vlevo na autíčko zmáčknout a ono změní směr. Zahrej si tvé oblíbené scénky. Užij si zajímavý závod.

Podrobnosti:
• 3 Alkalických baterii AA (LR6)
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MATTEL Disney Pixar Auta - Mc Queen
1.055 Kč