Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MATTEL Disney Pixar Auta - Mc Queen

MATTEL Disney Pixar Auta - Mc Queen

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

1.055 Kč
1.030 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A107925

MATTEL Disney Pixar Auta - Mc Queen
Mc Queen
Disney Pixar Auta
ŰÝslo vřrobku: CBH55

V novÚm Disney Pixar filmu RS500 bude McQueen vyprovokován jednÝm terÚnÝm vozem k závodu. Nová vyzbroj McQueena se postará o velkř poprask a zaujme úplně všechny svřm designem! Je připravenř na závodnÝ dráhu! Žádná cesta nenÝ pro něj těžká. Nic nenÝ nemožnÚ! DÝky snadnÚmu ovládánÝ neÝ problÚm nesnadnř terÚn: jednoduše vpravo, vlevo na autÝčko zmáčknout a ono změnÝ směr. Zahrej si tvÚ oblÝbenÚ scÚnky. Užij si zajÝmavř závod.

Podrobnosti:
• 3 Alkalickřch baterii AA (LR6)
• Od 3 let.

UpozorněnÝ!
NevhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ by mohly břt spolknuty. NebezpečÝ udušenÝ!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MATTEL Disney Pixar Auta - Mc Queen
1.055 Kč
1.030 Kč