Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MATTEL Disney Princess - Kolekce Ursula

MATTEL Disney Princess - Kolekce Ursula

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 3-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!
  • MATTEL Disney Princess - Kolekce Sněhurka

660 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A107786

MATTEL Disney Princess - Kolekce Ursula
Kolekce Ursula
Disney Princess
Űíslo výrobku: BDJ32

Dvě nejproslulejší a zlé ženské Disney postavičky všech dob páchají své neplechy v klasické kolekci od Mattel. Ursula, zlá mořská čarodějnice z "Arielle, mořská pana" a zlá královna z "Sněhurka a dvanáct trpaslíků" (k dostání zvlášt) fascinují ve svých nadčasových kostýmech, které jsou rozpoznány po generace na celém světě.

Zlá mořská čarodějnice má fialové tělo a osmi ohnutými chapadly. Je vládkyní moře. Okolo krku má svůj známý zlatý mušlí řetízek.

Impozantní panenka do sbírky. Kostým Ursuly byl udělán s velkou láskou k detailu věrně podle filmové předlohy. Proto je panenka ideální do sbírky, o kterou se roky budou starat maminka, dcera a všichni Disney fanoušci.
Panenka samostatně nestojí.

Podrobnosti:
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do 3 let kvůli riziku spolknutí malých částí. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MATTEL Disney Princess - Kolekce Ursula
660 Kč