Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MATTEL Disney Princess - Kolekce zlá královna

MATTEL Disney Princess - Kolekce zlá královna

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • MATTEL Disney Princess - Kolekce Sněhurka
  • MATTEL Disney Princess - Kolekce Ursula
  • MATTEL Disney Princess - Kolekce Popelka

660 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A107787

MATTEL Disney Princess - Kolekce zlá královna
Kolekce zlá královna
Disney Princess
Űíslo výrobku: BDJ33

Dvě nejproslulejší a zlé ženské Disney postavičky všech dob páchají své neplechy v klasické kolekci od Mattel. Ursula, zlá mořská čarodějnice z "Arielle, mořská pana" (k dostání zvlášt) a zl královna ze "Sněhurka a dvanáct trpaslíků" fascinují ve svých nadčasových kostýmech, které jsou rozpoznány po generace na celém světě.

Zlá královna ze Sněhurky je krásná, až má člověk strach. Na sobě má dramatické šaty s přehozem a zlatý diadém. V ruce drží slavné otrávené jablko. Impozantní panenka do sbírky. Její kostým byl vyroben se spoustou lásky k detailu věrně podle filmové předlohy. Proto je panenka ideální do sbírky, o kterou se roky budou starat maminka, dcera a všichni Disney fanoušci. Panenka samostatně nestojí.

Podrobnosti:
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do 3 let kvůli riziku spolknutí malých částí. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MATTEL Disney Princess - Kolekce zlá královna
660 Kč