Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MATTEL Disney Sofia - Sofie tančící sestřičky

MATTEL Disney Sofia - Sofie tančící sestřičky

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

655 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A094939

MATTEL Disney Sofia - Sofie tančící sestřičky
Sofie tančící sestřičky
Disney Sofia
Űíslo výrobku: Y6644

Sofia se nenarodila jako princezna, tou se teprve učí být. Získává pomoc od svých přátel a rodiny, včetně své nevlastní sestry - princezny Amber. Ty dvě spojuje zvláštní pouto, které je zdůrazněno v památné scéně, kdy Amber učí Sofii tančit královský valčík, aby byla připravena na svůj první ples. Dívky si mohou tuto milou scénu přehrávat do nekonečna a uvidí, že sestřičky budou už navždy tančit spolu. Panenky jsou vyzdobené na ples. Roztoč panenky a nech je tančit Pro lepší zábavu je možné je spojit magnetem, pro společné tančení Šaty Sofie připomínají okvětní lístky Bílé rukavičky a bílý diadém doplnují její obleček Amber se svou korunkou a třpytivými šaty a volánky na rukávech vypadá také úchvatně.

Podrobnosti:
• Věk: od 3 let.

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let kvůli riziku spolknutí malých částí. Nebezpečí zadušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MATTEL Disney Sofia - Sofie tančící sestřičky
655 Kč