Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MATTEL Ever after High - Űajová párty! Sada

MATTEL Ever after High - Űajová párty! Sada

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 10 kusy k dispozici!
  • MATTEL Ever after High - Űajová párty! Briar Beauty

1.550 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A107896

MATTEL Ever after High - Űajová párty! Sada
Űajová párty! Sada
Ever after High
Űíslo výrobku: BJH36

Madeline Hatter, dcera šíleného kloboučníka, pořádá spolu se všemi pohádkovými kamarádkami čajovou párty, aby ochránila les Wunderland před ztracením svých zázraků a magie. V této sade si můžou panenky zahrát na opravdovou čajovou párty.

Zlatý strom není pouhou dekorací, ale také stojánek na šperky pro dívky.

Sada obsahue vše, co panenky na čajovou párty potřebují - součástí je také panenka Madeline Hatter“. S krásnou zajímavou korunkou, hrnečky na čaj a na stole tolik doplnků. Až tři panenky se mohou posadit na židli a lavičku. Takže párty může začít. Tři hrnečky a podšálky pro hosty jsou součástí této sady (panenky lze dokoupit samostatně), prstýnek ve tvaru hrnečku si může na párty obléci i dívka. Lavička lze sklopit. Madleine Hatter panenka je oblečena do Harajuku oblečku s černým korzetem a její sukně je potištěna čajovými hrnečky.

Další doplněk této sady jsou - strom, stůl, lavička, panenka Madleine Hatter, 3 čajové sady, dortíky a prstýnek Nádherná společnost na čaj!

Podrobnosti:
• Od 6 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MATTEL Ever after High - Űajová párty! Sada
1.550 Kč