Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MATTEL Ever after High - Korunovace - dárková sada

MATTEL Ever after High - Korunovace - dárková sada

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 2.036 Kč
1.975 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A107901

MATTEL Ever after High - Korunovace - dárková sada
Korunovace - dárková sada
Ever after High
Űíslo výrobku: BJH55

Na Ever After High je vše vzrušující!

Je čas slavit....pohádkovou událost...je čas na korunovaci!

Perfektní kulisa, aby se panenky Royals a Rebelové viděli. Do sady patří Briar Beauty, která ti může vyprávět pohádky. Briar Beauty (dceru Šípkové růženky) si můžeš umístit do knihy. Brian nosí večerní šaty a masku, která ji připomíná jednorožce Divacorna. Perfketní maska na korunovaci. Vše můžeš jednoduše a tématicky sbalit jako doknihy příběhů a mít tak vše s sebou všude tam, kde potřebuješ. Dá se rozbalit jako pokojíček, kde probíhají přípravy na velký večer nebo jako sál korunovačního bálu.
Kdo bude korunován?
To záleží na dívce! Běž na balkón po schodech. Flexibilní kusy nábytku a doplnky se postarají o spousty možností hraní. Háčky nabízí místo pro šperky dívek a doplnky panenek. Za zrcadlem se skrývá překvapení - deníček! 'Knihu' si můžeš také postavit do své knihovničky.

Podrobnosti:
• Od 6 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MATTEL Ever after High - Korunovace - dárková sada
MOC¹ 2.036 Kč
1.975 Kč