Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MATTEL Ever after High Rebel Cedar Wood

MATTEL Ever after High Rebel Cedar Wood

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 764 Kč
752 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A107869

MATTEL Ever after High Rebel Cedar Wood
Rebel Cedar Wood
Ever after High
Űíslo výrobku: BJG83

S Ever After High od Mattel začíná nová kapitola, kdy se děti známých pohádkových postav musí rozhodnout, zda budou pokračovat ve stopách svých pověstmi opředených rodičů nebo ne. Rebelové pevně věří, že můžou vzít osud do vlastních rukou.

K nim patří Ceder Wood, dcera Pinocchia, která je zakleta k tomu, aby neustále říkala pravdu (což občas rozzlobí její kamarádky). Je Ever After Rebel, protože si přeje, aby mohla rozhodnout, co řekne a co ne.

Co je tak zvláštního na Cedar Wood?
Hezké dřevěné žilkování na jejím těle, grilové doplnky a loutkové cípky.

Co říká Cedar Wood sama o sobě?
"Vždy musím říkat pravdu, bez ohledu na to, o co jde. Jak to mám udělat, abych se stala skutečnou dívkou? Celý Pinocchio příběh vypráví o hledání správného rozhodnutí v srdci. Ale já nemám vůbec na výběr! Když se mě někdo na něco zeptá, vyvěrá ze mě pravda. Nejde o to, že bych chtěla umět lhát. Chci prostě sama rozhodnout. Je skutečně velmi těžké být začarovaná a nemoci samostatně rozhodnout, co řeknu. Neměla bych mít provázky sama v ruce? Dobrá zpráva je: Jednoho dne budu svobodná (klepu na dřevo). A do té doby mám pořád svou představivost."

Podrobnosti:
• Panenka se stojánkem, hřebenem a záložka se záznamem z osobního deníku patřičné postavy.
• Od 6 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MATTEL Ever after High Rebel Cedar Wood
MOC¹ 764 Kč
752 Kč