Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
#MATTEL Ever after High - Rebel Raven Queen
Momentálně vyprodáno

#MATTEL Ever after High - Rebel Raven Queen

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • MATTEL Ever after High Rebel Cedar Wood

826 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A091933

#MATTEL Ever after High - Rebel Raven Queen
Rebel Raven Queen
Ever after High
Číslo výrobku: BFW94

S Ever After High se otevírá nová kapitola, ve které děti známých pohádkových figurek rozhodují, jestli jednoho dne zastoupí svoje rodiče, nebo ne. Tyto panenky patří do světa Rebels. Jsou to panenky, které věří v sebe a chtějí vzít svůj osud do svých rukou! Rebels velitelkou je Raven Queen, to je dcera pověstné zlé královny, ale ona žádné zlé vlastnosti nemá. Tento sortiment panenek obsahuje i Madeline kloboučková, která je dcerou pomateného kloboučníka. Ona je zase blázen do čajových párty a je jednou z nejlepších kamarádek Raven Queen.

Popis výrobku:
• ke každé panence patří stojánek na panenku, kartáč na vlasy
• Od 6 let!

Pozor!
Nevhodné pro děti mladších 3 let! Nebezpečí zadušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.