Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MATTEL Hot Wheels A.I. - Intelligentní Race System

MATTEL Hot Wheels A.I. - Intelligentní Race System

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 4.091 Kč
3.930 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 161 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A186412

MATTEL Hot Wheels A.I. - Intelligentní Race System
Hot Wheels A.I. Inteligentní Race systím nabízí akci, která tu ještě u závodění Hot-Wheels nebyla!

Hot Wheels A.I. je napínavý a působivý závodní systém, který závodním autům napomáhá za podpory počítače, umělé inteligence dálkově ovládat jejich cesty. Ale pozornost je zapotřebí! Umělá inteligence řídí také nepřátelské Bot-Race, které se neleknout předjíždějícího manévru a dojedou si pro vítěztsví. Teď je to v rukách osudu a možná na pár strategických jízdách, aby samotná Hot Wheels autíčka vyhrála.

S Hot Wheels A. I. se pobaví menší i starší. Dálkové ovládání pro volnou hru mohou hráči nastavit na 3 druhy závodění, jako virtuální soupeře. Startovací sada obsahuje 20 dílů cest pro více jak 40 konfigurací, 2 A. I. Vozidla a 2 ovladače pro parádní akci na a taky vedle cesty! Ke hraní není potřeba žádný jiný přístroj. (Smartphone)

Podrobnosti:
  • Startovací sada obsahuje 20 dílů cest pro více jak 40 konfigurací, 2 A. I. Vozidla a 2 ovladače pro parádní akci na a taky vedle cesty!
  • Nutné baterie: 6 Alkali-baterie AAA (LR03) a 6 Alkali-baterie AA (LR06)
  • Věk: od 8 let
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení! Produkt používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Obalový materiál ihned odstraňte.

Příslušenství

Cena
3.400 Kč
Cena
2.461 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MATTEL Hot Wheels A.I. - Intelligentní Race System
MOC¹ 4.091 Kč
3.930 Kč