Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MATTEL Hot Wheels dráha Carzilla útočÝ
Momentálně vyprodáno

MATTEL Hot Wheels dráha Carzilla útočÝ

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.009 Kč
979 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A169592

MATTEL Hot Wheels dráha Carzilla útočÝ
Duel s Carzillou? Postav se strašlivÚmu Nitrobotovi tvářÝ v tvář! Jsi to ty, kdo stojÝ proti šÝlenÚmu monstru, poskládanÚmu z aut! To navÝc právě zajalo jedno auto. MusÝš ale dávat pozor, pokud se k němu dostaneš přÝliš blÝzko, může vytrhnout kus silnice pod tebou! Postav se mu do cesty, dřÝv než zničÝ celÚ město. Jediná možnost, jak ho porazit předtÝm, než dobyde celÚ město, je čelit mu – vystřel zleva, vystřel zprava, vystřel zprostředka! Pohybuj s odpalovačem a miř svůj útok, dokud nedosáhneš přÝmÚho zásahu, kterřm ustřelÝš Nitrobotovi hlavu a ta odletÝ, jeho rameno spadne na zem. Jedině tak on pustÝ zajatÚ auto, kterÚ zÝská svobodu. Lze kombinovat s ostatnÝmi hracÝmi sety Hot-Wheels-Tracks (lze dokoupit samostatně)

Podrobnosti:
 • ŰÝslo vřrobku vřrobce: CDR06
 • 1 Hot-Wheels-vozidlo součástÝ sady
 • Od 4 let

  Pozor
  NevhodnÚ pro děti mladšÝch 3 let. NebezpečÝ zadušenÝ.
 • Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.