Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MATTEL Hot Wheels Sky Shock, RC

MATTEL Hot Wheels Sky Shock, RC

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 2.727 Kč
2.461 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 266 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A186409

MATTEL Hot Wheels Sky Shock, RC
Závodění ve vzduchu bez hranic nabízí toto skvělé letadlo Sky Shock, které je možno dálkově ovládat.

Na zemi je toto letadlo super rychle ovládáno a zajisťuje si tak několik rekordů. Po zmáčknutí knoflíku se toto skvělé letadlo ničeho nezalekne - roztáhne křídla a vystoupá do "oblak". Díky vylepšené stabilitě revolučního, dálkového ovládání jsou možné nerovnoměrné lety.

Změna po zmáčknutí knoflíku je opravdu skvělá. Křídla Skyshock na zemi nejsou vidět a vozidla v závodu nezpomalí. Dálkové ovládání potřebuje 6 baterií AA (LR6), nejsou součástí balení. vozidlo obsahuje baterii lithium-polymer.

Podrobnosti:
  • Rozměr: 35 x 11 x 39 cm
  • Včetně 1 baterie lithium-polymer
  • Nutné baterie: 6 Alkalické baterie AA (LR6)
  • Věk: od 8 let
Hračka není vhodná pro děti do 8 let. Prsty, vlasy a volné oblečení - nenechávejte v blízkosti vrtulí, když vozidlo nebo letadlo je v provozu. Dodržujte odstup, letadlo potřebuje 90-180 cm na rozlet To platí i pro diváky. Pokud léta, sledujte kde je! Pokud do něčeho udeří, zkontrolujte, zda je v pořádku. Rozbitou hračku dítěti ke hraní nedávejte. Hračku nepřestavujte a neopravujte. Dálkové ovládání i vozidlo/letadlo po skončení hraní vypnout. Baterie vyjměte z dálkového ovládání. Dosah dálkového ovládání ca 60m.

Příslušenství

Cena
3.930 Kč
Cena
3.400 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MATTEL Hot Wheels Sky Shock, RC
MOC¹ 2.727 Kč
2.461 Kč