Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MATTEL Hot Wheels Track Builder Startovací sada

MATTEL Hot Wheels Track Builder Startovací sada

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 818 Kč
770 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A170060

MATTEL Hot Wheels Track Builder Startovací sada
Ať už jako základ pro skvělé Hot Wheels dráhy nebo jako doplněk k jíž postaveným dráhovým soupravám je s touto působivou Startovací sadou zaručena divoká akce. Většinu dílů lze různě kombinovat, čímž se nechává dětské představivosti velký prostor. A to nejlepší: Pohodlná rukojeť slouží na přenášení všech dílů, nebo jako rampa. Track Builder Startovací sada obsahuje oranžové dlouhé díly, jeden rozdělený kruh, rampy, spouštěč s přípojnými body, dva 90-ti stupňové zatáčky, několik kloubů a další. Včetně 1 Hot Wheels auta, čímž může akce okamžitě začít.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: DGD29
 • obsahuje 1 Hot Wheels vůz, takže akce může okamžitě začít
  Věk: od 4 let.

  Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let kvůli riziku spolknutí malých částí.
 • Příslušenství

  Cena
  1.050 Kč

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  MATTEL Hot Wheels Track Builder Startovací sada
  MOC¹ 818 Kč
  770 Kč