Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MATTEL Jake a Piráti - Lod Bucky

MATTEL Jake a Piráti - Lod Bucky

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

1.190 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A107747

MATTEL Jake a Piráti - Lod Bucky
Lod Bucky
Jake a Piráti
Űíslo výrobku: BDJ02

Lod Bucky pomáhá Jakovi, aby obstál proti pirátům na otevřeném moři. Bucky se může přestavit na ponorku, když zatáhneš za periskop. Postraní ploutve, vrtule a zadní ploutev se vysunou automaticky! Klec je možné otevřít, tak může Jake vše důležité uvnitř ukrýt. Poklad m manuální klapku. Ponorka Bucky má 3 vodní děla. Jake může pozorovat periskopem okolí a natáčet ho dle libosti. Hrozně vypadající chobotnice lze připevnit na Bucky lod

Podrobnosti: :
• Obsahuje: 1 figurka Jake, 3 vodní děla, 1 chobotnici a 1 poklad
• Od 3 let.

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let kvůli spolknutelným malým dílům.

Příslušenství

Cena
1.620 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MATTEL Jake a Piráti - Lod Bucky
1.190 Kč