Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MATTEL Mega Bloks First Builders míchačka Mike

MATTEL Mega Bloks First Builders míchačka Mike

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

635 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A145078

MATTEL Mega Bloks First Builders míchačka Mike
Mike cementová míchačka pro skvělou zábavu. Velké auto míchačka s barevnými velkými kostkami First Builders nabízí dětem plno zábavy. Mohou si stavět z kostek, vyklápět náklad z míchačky a jezdit autem. Napln míchačku kostkami First Builders a míchej, dokud nebude stavební materiál připraven. Díky mohutné konstrukci auta je pro děti snadno ovladatelné. Kostky skvěle padnou do malých rukou, jsou ideální pro ty nejmenší děti. Děti mohou stavět dle své fantazie. Kostky jsou kompatibilní se všemi kostkami Mega Bloks "Firs builders".

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: CND67
• Od 12 měsíců

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MATTEL Mega Bloks First Builders míchačka Mike
635 Kč