Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MATTEL Mia & Me - Jednorožec Flair

MATTEL Mia & Me - Jednorožec Flair

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 3 kusy k dispozici!

MOC¹ 955 Kč
865 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A169598

MATTEL Mia & Me - Jednorožec Flair
Mia, je hlavní figurkou z televizní série "Mia a Já", žije na internátu a často se cítí sama. Ale pak objevila knihu pohádek, které je zavede do kouzelné země Centopia - světa bájných jednorožců. Tady vypadá Mia úplně jinak, než normální dívka. Změnila se ve vílu a rozumí řeči jednorožců.

Nájde si také mnoho nových přátel, i mladého jednorožce Flaire.
Se svou duhovou hřívou a růžovým transparentním rohem je docela okouzlující. Tyto a další postavy (prodáváne samostatně) jsou ideální pro reprodukci dobrodružství Mie nebo na vymýšlení nových příběhů.

Podrobnosti:
 • Űíslo výrobku výrobce: CHD32
 • Rozměry: 28 cm
  Věk: od 3 let.

  Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutí malých částí. Nebezpečí udušení!
 • Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  MATTEL Mia & Me - Jednorožec Flair
  MOC¹ 955 Kč
  865 Kč