Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MATTEL Mia & Me - Panenka Mia

MATTEL Mia & Me - Panenka Mia

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

690 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A094829

MATTEL Mia & Me - Panenka Mia
Panenka Mia
Mia & Me
Číslo výrobku:BFW35

Malá Mia se cítí opuštěně v internátu. Ale jednoho dne najde knihu, která ji zavede do světa Centopia. Centopia je pohádková země - kde se skutečnost protíná s fantazií. Žijí zde jednorožci a těm Mia začíná rozumět a povídat si s nimi. Mia vypadá také trošku jinak a má nové dovednosti: právě dorozumění s jednorožci. Promění se v jednu vílu, kterou děti mohou znát z animované pohádky. Zahraj si s Miou tvé oblíbené scénky.

Popis výrobku:• Od 3 let!

Pozor!
Nevhodné pro děti mladších 3 let! Nebezpečí zadušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MATTEL Mia & Me - Panenka Mia
690 Kč