Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MATTEL Monster High - Art Class Abbey

MATTEL Monster High - Art Class Abbey

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

MOC¹ 713 Kč
705 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A094797

MATTEL Monster High - Art Class Abbey
Art Class Abbey
Monster High
Číslo výrobku: BDF13

Příšerky předvádějí svůj jedinečný umělecký talent ve výtvarné výchově a přitom vypadají jako vždy skvěle! Draculaura se asi specializovala na sebeportrétování ve stylu Picassa, protože nemůže vidět svůj vlastní obraz v zrcadle. Právě dokončuje své nejnovější dílo v růžovém rámu, který je stejně smrtelně krásný jako její růžovo-černé oblečení se zářivě žlutými doplnky. Abbey Bominable zpracovává nejraději jeden z jejích nejoblíbenějších materiálů - led! Se svou neustále spolehlivou řetězovou pilou vytvořila krásný ledový zámek, díky kterému zůstanou ostatní ve stínu. To bude přirozeně do té doby, než roztaje. Také ona vypadá v šatech s kožešinkami a ledovým vzorem a rampouchovým páskem příšerně krásně. Výtvarná výchova je nejoblíbenější předmět Skelity Calaveras. Na svém hrnčířském kruhu ve tvaru lepky, který se skutečně otáčí, vyrábí z hlíny příšerně dobré věci. Přitom má na sobě k umření hezký outfit s růžovým krajkovým lemem, pestrým vzorem na černé látce a zářivě oranžový pásek. Robecca Steam je příšerně talentovaná kovářka, která svou let lampou vytváří divy. Právě svařila montrózní kreaturu hodin. Robecca má na sobě šaty s potiskem s fialovým volánkovým lemem a fialově proužkované tričko. Všechny panenky mají ke svému zabijáckém stylu se hodící kartáč, deník a další tematicky se hodící doplnky.

Detaily:
• Od 3 let

Upozornění!
• Nevhodné pro děti do 3 let kvůli nebezpečí zadušení se malými díly.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MATTEL Monster High - Art Class Abbey
MOC¹ 713 Kč
705 Kč