Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MATTEL Monster High - Fatale Fusion -Hybrid Cleo/Toralei

MATTEL Monster High - Fatale Fusion -Hybrid Cleo/Toralei

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • MATTEL Monster High - Fatale Fusion - Hybrid Lagoona/Jinafire

MOC¹ 891 Kč
851 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A107848

MATTEL Monster High - Fatale Fusion -Hybrid Cleo/Toralei
Fatale Fusion -Hybrid Cleo/Toralei
Monster High
Űíslo výrobku: CCB41

Když po nehodě v laboratoři splyne 8 strašikámošek na 4 hybridní monstra, je na Frankie a nových hybridních studentech pomoct svým monstrózně splynutým kamarádkám k návratu do normálu a zastavit nevydařený vědecký experiment dřív, než bude pozdě! Ten stroj, co našly panenky jim pěkně zavařil. Dle originálu filmu "Montrózní splynutí"! Díky stroji, který vrátil panenky do prvního dne na Monster High, se 8 strašikámošek splynulo do 4 hybridů. Tak uvidíš tvé oblíbené panenky, tak jak je nikdy nikdo neviděl. Cleo splyne s Toralei: Ačkoli se říká, že již ve Starém Egyptě uctívali kočky, je Cleo vždy alergická na Toralei. Ted se nedá nic dělat, obě musí zatnout zuby a naučit se spolu vycházet. K doplnkům panenek patří pěkná kabelka.

Podrobnosti:
• Obsahuje panenku se stojánkem a kartáč na vlasy.
• Od 6 let.

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let kvůli riziku spolknutí malých částí. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MATTEL Monster High - Fatale Fusion -Hybrid Cleo/Toralei
MOC¹ 891 Kč
851 Kč