Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
Kód kupónu
KOLO4607
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
MATTEL Monster High - Oživlá příšerka - Frankie Stein

MATTEL Monster High - Oživlá příšerka - Frankie Stein

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 11 kusy k dispozici!

1.090 Kč
925 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 165 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A067420

MATTEL Monster High - Oživlá příšerka - Frankie Stein
Oživlá příšerka Frankie Stein
Monster High
Číslo výrobku: Y0421_03

Poprvé v historii jsou příšerky ze školy Monster HighÛ přivedeny k životu! Kolekce oživlých příšerek představuje věhlasné děsivé návyky jednotlivých postaviček. Frankie SteinÛ dá zabrat elektrickému proudu, zatímco její lebka, žebra a šrouby se začnou rozsvěcovat do rytmu elektrizujících zvuků. Spectra VondergeistÍ září modře a vydává strašidelné zvuky, když potají obchází chodbami školy a shání drby. A určitě nastal úplněk, protože Clawdeen WolfÛ zaklání hlavu dozadu, zavírá oči a vyje na měsíc s pažemi ve vzduchu. Každá z panenek v této kolekci má na sobě monstrózně pozměněnou verzi svého původního oblečku.

inkl. 3 baterie AG13(LR44)
Od 6let

POZOR! Nevhodné pro děti mladších 3 let. Nebezpečí zadušení!

Příslušenství

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MATTEL Monster High - Oživlá příšerka - Frankie Stein
1.090 Kč
925 Kč