Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MATTEL Monster High - Secret Critters Azura

MATTEL Monster High - Secret Critters Azura

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 255 Kč
221 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 34 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A094787

MATTEL Monster High - Secret Critters Azura
Secret Critters Azura
Monster High
Číslo výrobku: BDD98

Zvířata mohou být nejlepšími přáteli a nejlépe uchovají tajné věci. Zvířata těch nejlepších Příšerek z Monster High bezpečně uchovají tajnosti. Netopýr od Draculaura a pyrana od Lagoona Blue jsou dodávány s fixou s neviditelným inkoustem a papírem i jednou funkcí, která při černém světle písmo zviditelní. Figurky Captain Penny (tučnák - robot od Robecca Steam), Azura (hovnivál od Nefera de Nile) a Hissete (sladká kobra od Cleo de Nile) jsou dodávány s jednoduchou tužkou a papírem.

Detaily:
• Od 6 let

Upozornění!
• Nevhodné pro děti do 3 let kvůli nebezpečí zadušení se malými díly.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MATTEL Monster High - Secret Critters Azura
MOC¹ 255 Kč
221 Kč