Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MEDELA Freestyle - 2-fázová elektrická odsávačka

MEDELA Freestyle - 2-fázová elektrická odsávačka

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 10.050 Kč
9.863 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 187 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A064954

MEDELA Freestyle - 2-fázová elektrická odsávačka
ProfesionálnÝ vřkon ukrytř v 2-fázovÚ elektrickÚ odsávačce s dobÝjecÝ bateriÝ. KomfortnÝ, plně automatická, jemná a účinná odsávačka nabÝzÝ možnost odsávánÝ z jednoho nebo obou prsů současně. Možnost nastavenÝ intenzity odsávánÝ a uloženÝ do paměti přÝstroje. KompletnÝ každodennÝ řešenÝ pro modernÝ, aktivnÝ nebo pracujÝcÝ maminky. ÚčinnÚ odsávanÝ z obou prsů podporuje efektivnÝ tvorbu mlÚka a vyššÝ produkci mlÚka až o 18%. DÝky nabÝjecÝ baterii je schopna provozu až cca 3 hod. Odsávačka je málá, lehká, uložena diskrÚtně ve stylovÚ černÚ tašce, jejÝž součástÝ je i chladicÝ taška se 2 náhradnÝmi lahvičkami. Přehledná -ÿvšechny důležitÚ informace zobrazenÚ na LCD displeji. Určeno pro častÚ dennÝ odsávánÝ. Provoz: sÝtovř i bateriovř.

Příslušenství

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MEDELA Freestyle - 2-fázová elektrická odsávačka
MOC¹ 10.050 Kč
9.863 Kč