Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku v Německu dnes není v provozu zákaznická linka. Neváhejte se na nás obrátit opět v úterý. Děkujeme za pochopení.

MEDELA Freestyle - 2-fázová elektrická odsávačka

MEDELA Freestyle - 2-fázová elektrická odsávačka

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 10.050 Kč
9.990 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A064954

MEDELA Freestyle - 2-fázová elektrická odsávačka
Profesionální výkon ukrytý v 2-fázové elektrické odsávačce s dobíjecí baterií. Komfortní, plně automatická, jemná a účinná odsávačka nabízí možnost odsávání z jednoho nebo obou prsů současně. Možnost nastavení intenzity odsávání a uložení do paměti přístroje. Kompletní každodenní řešení pro moderní, aktivní nebo pracující maminky. Účinné odsávaní z obou prsů podporuje efektivní tvorbu mléka a vyšší produkci mléka až o 18%. Díky nabíjecí baterii je schopna provozu až cca 3 hod. Odsávačka je málá, lehká, uložena diskrétně ve stylové černé tašce, jejíž součástí je i chladicí taška se 2 náhradními lahvičkami. Přehledná -ÿvšechny důležité informace zobrazené na LCD displeji. Určeno pro časté denní odsávání. Provoz: síťový i bateriový.

Příslušenství

Cena
208 Kč
Cena
267 Kč
Cena
250 Kč
Cena
244 Kč
Cena
315 Kč
Cena
1.229 Kč
Cena
1.225 Kč
Cena
525 Kč
Cena
251 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MEDELA Freestyle - 2-fázová elektrická odsávačka
MOC¹ 10.050 Kč
9.990 Kč