Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MEDELA medelaMe váha na miminko

MEDELA medelaMe váha na miminko

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 4-6 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 6.246 Kč
4.685 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.561 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A129453

MEDELA medelaMe váha na miminko
MedelaMe váha nabízí kojícím maminkám spolehlivou kontrolu a uklidnění, že jejich miminko dobře prospívá. I při neklidné poloze miminka garantuje osmibodové vážení přesné změření hmotnosti. Pro ještě větší flexibilitu při vážení má váha navíc praktickou funkci TARA. Plusem je možnost grafického znázornění hmotnostní křivky a přenos dat o hmotnosti prostřednictvím Bluetooth - do bezplatného medelaMe App pro iPad, iPhone a iPod nebo přímo dětskému lékaři.
Váha s hezkým designem se dá sklapnout, aby nezabírala místo a díky uchu se snadno přenáší. S automatickým vypnutím pro ochranu životního prostředí
Hmotnost: 2,5 kg

Příslušenství

Cena
273 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MEDELA medelaMe váha na miminko
MOC¹ 6.246 Kč
4.685 Kč