Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
❄ Na dětský pokoj a hračky ❄
Na dětský pokoj a hračky
Kód kupónu
2SZKZ5220
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
MEDELA Quick Clean - sáčky na čištění do mikrovlnné trouby

MEDELA Quick Clean - sáčky na čištění do mikrovlnné trouby

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

499 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A064960

MEDELA Quick Clean - sáčky na čištění do mikrovlnné trouby
Rychlé, bezpečné, pohodlné a jedinečné řešení pro dezinfekci a čištění doma. Ideální pro čištění lahviček na mléko, dudlíků, prsních nástavců a hadiček. Nahrazuje déletrvající sterilizaci ve vodě nebo sterilizátoru. 1 sáček je určen pro 20 použití. Zvýhodněné balení. Během čištění s Quick Clean sáčkem se nachází uvnitř horká pára, která na 99,9 % ničí bakterie. Se sáčky Quick Clean dezinfikujete tedy zcela bez chemikálií, efektivně a šetrně.

- Rychlá dezinfekce - jen ve třech minutách
- Jistota - parní dezinfikace zničí 99,9 % bakterií.
- Jednoduchá manipulace - dezinfekce ve třech krocích.
- Šetří místo - malé a lehké

Sáček je určen ke sterilizaci pouze částí z umělé hmoty, která je odolná proti mikrovlnám. Píst a válec manuálních odsávaček Medela nelze sterilizovat v mikrovlnné troubě.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MEDELA Quick Clean - sáčky na čištění do mikrovlnné trouby
499 Kč