Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MEDELA Quick Clean - sáčky na čištěnÝ do mikrovlnnÚ trouby

MEDELA Quick Clean - sáčky na čištěnÝ do mikrovlnnÚ trouby

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

491 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A064960

MEDELA Quick Clean - sáčky na čištěnÝ do mikrovlnnÚ trouby
RychlÚ, bezpečnÚ, pohodlnÚ a jedinečnÚ řešenÝ pro dezinfekci a čištěnÝ doma. IdeálnÝ pro čištěnÝ lahviček na mlÚko, dudlÝků, prsnÝch nástavců a hadiček. Nahrazuje dÚletrvajÝcÝ sterilizaci ve vodě nebo sterilizátoru. 1 sáček je určen pro 20 použitÝ. ZvřhodněnÚ balenÝ. Během čištěnÝ s Quick Clean sáčkem se nacházÝ uvnitř horká pára, která na 99,9 % ničÝ bakterie. Se sáčky Quick Clean dezinfikujete tedy zcela bez chemikáliÝ, efektivně a šetrně.

- Rychlá dezinfekce - jen ve třech minutách
- Jistota - parnÝ dezinfikace zničÝ 99,9 % bakteriÝ.
- Jednoduchá manipulace - dezinfekce ve třech krocÝch.
- ŠetřÝ mÝsto - malÚ a lehkÚ

Sáček je určen ke sterilizaci pouze částÝ z umělÚ hmoty, která je odolná proti mikrovlnám. PÝst a válec manuálnÝch odsávaček Medela nelze sterilizovat v mikrovlnnÚ troubě.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MEDELA Quick Clean - sáčky na čištěnÝ do mikrovlnnÚ trouby
491 Kč