Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MEDELA Sáčky na zamrazení mateřského mléka

MEDELA Sáčky na zamrazení mateřského mléka

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 5 kusy k dispozici!

599 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A064955

MEDELA Sáčky na zamrazení mateřského mléka
Vyrobeny speciálně pro zamrazení mléka. Pečlivě zvolený materiál chrání a udržuje kvalitu mléka, zajišťuje bezpečné a hygienické uskladnění. Sáček může být připevněn přímo k Medela odsávačce mateřského mléka. Sáček je vytvořen speciálně pro skladování a zmrazování mléka. Pečlivě zvolený materiál nepropouští vzduch ani vlhkost a udržuje vysokou kvalitu mateřského mléka. Zatavený lem chrání sáček před protržením.Materiál: Sáček je složen ze 2 vrstev, vnější vrstva Ê polyester, vnitřní vrstva Ê polyetylen.Nikdy mléko nerozmrazujte v mikrovlnné troubě nebo v hrnci s vařící vodou!Sáček na mateřské mléko je určen pouze na jedno použití. Balení obsahuje 20ks sáčků, objem 150ml - sáček.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MEDELA Sáčky na zamrazení mateřského mléka
599 Kč