Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MEDELA Sada 3 lahví na uskladnění mléka

MEDELA Sada 3 lahví na uskladnění mléka

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • MEDELA Sada 2 lahví na uskladnění mléka

303 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A064956

MEDELA Sada 3 lahví na uskladnění mléka
Medela láhve byly navrženy pro bezpečné, dlouhodobé skladování mateřského mléka bez ztráty jeho výjimečných vlastností. Jsou vyrobeny z bezpečného materiálu - jehož samozřejmostí je absence škodlivé látky Bisphenolu-A. Velkou výhodou je jejich kompatibilita se všemi odsávačkami Medela. Samozřejmostí je značení objemu pomocí barevných měrek. Balení: láhev 2x, šroubovací uzávěr 2x, víčko 2x. Neobsahují Bisphenol A.

Příslušenství

Cena
499 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MEDELA Sada 3 lahví na uskladnění mléka
303 Kč