Dnes u nás vítězí slevy!
U nás vítězí slevy!
SLEVA AŽ
980 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
MEDELA Swing - 2-fázová elektrická odsávačka

MEDELA Swing - 2-fázová elektrická odsávačka

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

4.990 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A064950

MEDELA Swing - 2-fázová elektrická odsávačka
Malá, jemná a přesto výkonná odsávačka vhodná pro každodenní použití. Vysoce účinná díky principu 2-fázového odsávání mateřského mléka, které věrně napodobuje sací rytmus miminka. V první stimulační fázi odsávání dochází ke stimulaci tvorby mateřského mléka. Následná odsávací fáze napodobuje pomalejší hlubší sání, které maximalizuje průtok mléka v co nejkratším čase. Možnost jednoduchého nastavení intenzity odsáváníÿJednoduchá - snadné sestavení, použití a údržba. ÿTichá - poskytuje možnost diskrétního odsávání ve všech situacích. Obsah balení:
1 ks Hlava ventilu 1 ks PersonalFit M (prsní nástavec)1 ks Láhev 150 ml1 ks Žlutý ventil, 2 ks bílá membrána1 ks Víčko, šroubovací uzávěr, stojánek1 ks Motor Swing1 ks Hadice PVC Swing1 ks Adaptér Swing1 ks Calma systém pro kojené děti

Příslušenství

Cena
180 Kč
Cena
399 Kč
Cena
250 Kč
Cena
235 Kč
Cena
303 Kč
Cena
1.051 Kč
Cena
1.390 Kč
Cena
411 Kč
Cena
178 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MEDELA Swing - 2-fázová elektrická odsávačka
4.990 Kč