Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Slavíme 4.narozeniny
Slavíme 4.narozeniny
SLEVA
až 1400 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
MEDELA Vložky do podprsenky pratelné

MEDELA Vložky do podprsenky pratelné

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • MEDELA Vložky do podprsenky jednorázové

341 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A001129

MEDELA Vložky do podprsenky pratelné
Pratelné vložky absorbují unikající mléko během období kojení. Umožnují cirkulaci vzduchu kolem bradavky. Kvalitní jemný materiál zajištuje velmi pohodlné a diskrétní nošení. Vhodné pro opakované použití - pratelné při 40øC. Jak zvolit správný typ pomůcky:ÿVložky pratelnéÿ- při malém, středním úniku mléka (do 15ml).ÿVložky jednorázovéÿ- při větším úniku mléka (do 40ml).ÿMisky na sběr mlékaÿ- při velkém úniku mléka (nad 40 ml).

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MEDELA Vložky do podprsenky pratelné
341 Kč