Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MEXX Girls Baby Tričko neon pink
Momentálně vyprodáno

MEXX Girls Baby Tričko neon pink

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 330 Kč
259 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 71 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A09013800000001

MEXX Girls Baby Tričko neon pink
TRIŰKO

MEXX vytvářÝ módu. Móda, která je trochu jiná. Inspirována životem ve velkoměstě. Ovlivnil jejich energie, jejich styl a trendy. Nazřváme to jako vypadat MetropolitnÝ přÝležitostnř hráč. Je inteligentnÝ a vysoce kvalitnÝ. Ne přÝliš levnÚ a ne přÝliš drahÚ. Vždy sebevědomř a ležÚrnÝ.
ve zkratce: MEXX móda pro muže, ženy a děti, kteřÝ vědÝ, co chtějÝ: SPECIÁLNÍHO! Proto byl MEXX navržen tak, aby pokryl všechny produkty životnÝho stylu. Od exkluzivnÝch vůnÝ, brřlÝ, tašek, koberců a ložnÝho prádla až po vlastnÝ čtyři stěny MetropolitnÝho neformálnÝho oblečenÝ.

Tričko s dlouhřm rukávem z měkkÚ bavlny s legračnÝm potiskem v přednÝ části a patentky na rameni pro snadnÚ zapnutÝ a rozepnutÝ.

Detaily:
• Materiál: 95% balvna 5% elastan
• prát max. na 60° C
• sušenÝ v bubnovÚ sušičce

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.