Miyali DADACar Fólie pro ochranu před sluncem

Miyali DADACar Fólie pro ochranu před sluncem

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

382 Kč
280 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 102 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A070654

Miyali DADACar Fólie pro ochranu před sluncem
Fólie DaDaCar

DaDaCar je řešením pro ochranu před sluncem, která chrání před přímým slunečním zářením do auta. Díky svým elektrostatickým vlastnostem se dá DaDaCar upevnit na každém libovolném skle auta. Každá DaDaCar fólie má rozměry 50 x 60 cm, dá se mnohonásobně používat, snadno se skladuje a nezanechává žádné stopy. DaDaCar se dá mimo to velmi snadno zastřihnout.

DaDaCar se dá aplikovat jen na zadní postranní okna vozidla, nikdy ale na přední sklo nebo postranní sklo jezdce nebo spolujezdce.

• 2 kusy 50 cm x 60 cm

Upevnění
1. Odlepte DaDaCar od fólie.
2. Přiložte horní okraj na požadovanou výšku okénka a třete pak zbytek fólie na okénko pomocí ruky nebo dodávané karty.
3. Nerovnosti nejsou pro použití problém. Případně můžete nerovnosti odstranit tím, že fólie částečně odlepíte a znovu nalepíte. Přitom Vám může pomoci, že okénko nejdříve navlhčíte.
4. Zastřihněte fólie do požadovaného tvaru.

Jiné
• Skladování: Slepte DaDaCar z jednoho rohu a položte ji na hladkou stranu fólie.
• Pokud se zhorší elektrostatická přilnavost DaDaCar, třete např. statickým šátkem nebo šátkem z mikrovlákna přes statickou stranu DaDaCar fólie. Navíc se dá fólie navlhčit teplou vodou a pak uhladit na okně.
• Skladujte DaDaCar mimo dosah dětí. DaDaCar není žádná hračka a nesmí být ani k tomuto účelu používána.
• U většiny aut se dá okénko stáhnout i s nalepenou fólií. Překontrolování tohoto faktu je ale na Vás a činíte tak na vlastní riziko.
• DaDaCar nesmí nikdy zmenožňovat výhled a nesmí představovat ohrožení silničního provozu. řidič je zodpovědný za řádné zhodnocení situace.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Miyali DADACar Fólie pro ochranu před sluncem
382 Kč
280 Kč