Náhradní brčka Soft do lahviček NUK Flexi

Náhradní brčka Soft do lahviček NUK Flexi

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

108 Kč
107 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A035363

Náhradní brčka Soft do lahviček NUK Flexi
Náhradní brčka Soft do lahviček NUK Flexi

Obsahuje 2 kusy

Zábavné pití pro děti od 2 let, které velmi rády pijí brčkem. Díky láhvi NUK Flexi zcela snadno a s lehkostí vypijí doporučené množství tekutin za den. A navíc přitom nebryndají, neboť ventilek zabrání tomu, že v brčku zůstává zbytková tekutina, takže při otevření nic nevyšplíchne a ani neteče.

Dodávka obsahuje dvě silikonová brčka pro lahvičky NUK Flexi vhodná jako náhradní brčka. Pokud se jednou brčko opotřebí nebo ztratí, dá se snadno nahradit, aniž byste museli kupovat novou lahvičku.

Lahvička NUK Flexi - 100% zábava u pití pro děti od 24 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Náhradní brčka Soft do lahviček NUK Flexi
108 Kč
107 Kč