Náhradní sada brček a kartáček AVENT neobsahující BPA

Náhradní sada brček a kartáček AVENT neobsahující BPA

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

191 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A043981

Náhradní sada brček a kartáček AVENT neobsahující BPA
Náhradní sada brček a kartáček AVENT

Díky tomu zůstanou všechny části Vašeho hrníčku s brčkem hygienicky čisté

Náhradní souprava Philips AVENT obsahuje 2 náhradní brčka a kartáček na čištění. Díky tomu zůstane brčko neustále hygienicky čisté a dá se neustále používat!

• Včetně 2 náhradních sad brček a čistícího kartáčku
• Pro hrníčky o objemu 260 a 340 ml
• Kartáček pro jednoduché čištění brček
• Z hygienických důvodů se mohou brčka sterilizovat
• Pro větší komfort se hodí všechny části do myčky

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Avent

Detaily dělají výrobky výjimečné

V prvních měsících a letech života se všechno točí ohledně toho, aby se dítěti vedlo dobře. Aby byl tento výjimečný čas pro nastávající maminky a čerstvé rodiče jednodušší, jsou denní pomocníci nepostradatelní, protože každé dítě potřebuje v různých stupních vývoje zcela individuální pomoc. My ve Philips AVENT jsme účinně sladili naše výrobky a vyvinuli je tak, aby se přizpůsobily jednotlivým potřebám. Využili jsme k tomu rozsáhlé průzkumy a klinické studie. Díky tomu se můžete na vybrané výrobky spolehnout a současně pokládáte základ pro zdravou budoucnost Vašeho dítěte.


Náhradní sada brček a kartáček AVENT neobsahující BPA
191 Kč