Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
name it Boys KombinÚza Storm mykonos blue
Momentálně vyprodáno

name it Boys KombinÚza Storm mykonos blue

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

2.454 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A18256200000002

name it Boys KombinÚza Storm mykonos blue
Značková kvalita od NAME IT

IdeálnÝ pro chladnÚ počasÝ - silná polstrovaná kombinÚza, která udržuje vaše dÝtě v teple. Vodě a větru vzdornÚ. Vybavena zipem a ochranou proti poškrábánÝ brady, snÝmatelná kapuce a snÝmatelná gumička pro umÝstěnÝ pod chodidlo. ElastickÚ, odnÝmatelnÚ gumy na nohavicÝch pro drženÝ bot. Stejně jako u jakÚhokoli jinÚho vřrobku name it je pro outdoorovÚ oblečenÝ prioritnÝ bezpečnost. KombinÚza má různě reflektorovÚ detaily a žádnÚ volnÚ popruhy.


Detaily:
  • Vodoodpudivá, 8000 mm VodnÝ sloupec
  • Větruvzdorná
  • Prodyšná
  • ZatavenÚ švy
  • BezpečnostnÝ reflexnÝ pruhy
  • Materiál: SvrchnÝ látka: 100% Polyester; PodšÝvka: 100% Polyester; PlněnÝ: 100% Polyester
  • PranÝ na 30° C

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Name it

Name It - Dětská móda inspirovaná dětmi

Dánská módní značka se nevyznačuje jen barevně veselým a kvalitním dětským oblečením, ale nabízí módní dětskou módu už pro nejmenší děti. A to vše za výhodné ceny! Díky více než 25 letým zkušenostem z dětského textilního průmyslu zná Name It přesně potřeby dětí a rodičů a rozumí jim. Proto jsou modely od Name It vytvářeny s ohledem na pět ústředních hodnot: trvalost, přátelstkost, zdraví, sport i ochrana zvířat. Tyto hodnoty se zrcadlí ve všem, co Name It dělá. Konec konců vše, co je důležité pro děti, je velmi podstatné i pro Name It!