Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NATURINO Girls BalerÝny rosa/grřn

NATURINO Girls BalerÝny rosa/grřn

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

MOC¹ 2.035 Kč
1.527 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 508 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A086427

NATURINO Girls BalerÝny rosa/grřn
BALERÍNY

Naturino - Vysoce kvalitnÝ italská obuv pro děti.

Vřběr správnÚ obuvi je důležitř pro zdravř růst dětskÚ nohy. Naturino boty chránÝ nohy při každÚm kroku - zatÝmco vaše dÝtě běžÝ, skáče a hraje si Naturino boty se přizpůsobujÝ nohám a dávajÝ jim potřebnou svobodu růstu přirozenou cestou!

U nohou dÝtěte je mořskř pÝsek nejlepšÝ vydánÝ. Perfektně padne na nohy, aniž by je škrtili. ExkluzivnÝ "pÝsečnř efekt" od Naturino dává dÝky speciálnÝm technickřm vlastnostem uvnitř boty přirozenř pocit chůze v pÝsku.

Naturino úzce spolupracuje s pediatry a pedikÚry a neustále zlepšujÝ svÚ vřrobky. Naturino boty jsou pohodlnÚ, trvanlivÚ a módnÝ zároven! Italskř styl, know-how a zručnost v kombinaci s nejnovějšÝmi módnÝmi trendy - to je Naturino!

Vysoce módnÝ a pohodlnÚ semišovÚ balerÝny. Růžová bota je skutečna pastva pro oči ještě vÝce o kontrastnÝ depozice v jasně zelenÚ. NejlepšÝ uchycenÝ na noze dÝky praktickÚmu suchÚmu zipu pro snadnÚ zapnutÝ a rozepnutÝ.

Detaily:
• Materiál: HornÝ - podšÝvka: Kůže; podešev: Guma

Určete velikost boty
Postavte Vaše dÝtě v punčocháčÝch na jeden list papÝru a sledujte jeho obrys. Pak změřte dÚlku od nejdelšÝho prstu k patě. A proto, že nohy nejsou nikdy stejnÚ, je jedna noha delšÝ. To je důležitÚ zejmÚna pro mladšÝ děti - pravidelnÚ opakovánÝ tohoto měřenÝ. A to proto, že dětskÚ nohy rostou rychleji a správná velikost obuvi má zásadnÝ vřznam pro zdravř růst a správnř postoj.

Velikost:
VnitřnÝ dÚlka 15,3 cm = velikost bot 23
VnitřnÝ dÚlka 16,0 cm = velikost bot 24
VnitřnÝ dÚlka 16,6 cm = velikost bot 25
VnitřnÝ dÚlka 17,3 cm = velikost bot 26
VnitřnÝ dÚlka 18,0 cm = velikost bot 27
VnitřnÝ dÚlka 18,6 cm = velikost bot 28
VnitřnÝ dÚlka 19,3 cm = velikost bot 29
VnitřnÝ dÚlka 20,0 cm = velikost bot 30

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

NATURINO Girls BalerÝny rosa/grřn
MOC¹ 2.035 Kč
1.527 Kč