Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NATURINO RAINSTEP Girls Boty OCEAN pink

NATURINO RAINSTEP Girls Boty OCEAN pink

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 2.289 Kč
1.527 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 762 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A077864

NATURINO RAINSTEP Girls Boty OCEAN pink
BOTY

Dokonce i pohled na multi - barevnÚ boty na Vás zapůsobÝ.
NepromokavÚ a prodyšnÚ dÝky membráně Natex


Vřběr správnÚ obuvi je důležitř pro zdravř růst dětskÚ nohy. Naturino boty chránÝ nohy při každÚm kroku - zatÝmco vaše dÝtě běžÝ, skáče a hraje si Naturino boty se přizpůsobujÝ nohám a dávajÝ jim potřebnou svobodu růstu přirozenou cestou!

U nohou dÝtěte je mořskř pÝsek nejlepšÝ vydánÝ. Perfektně padne na nohy, aniž by je škrtili. ExkluzivnÝ "pÝsečnř efekt" od Naturino dává dÝky speciálnÝm technickřm vlastnostem uvnitř boty přirozenř pocit chůze v pÝsku.

Naturino úzce spolupracuje s pediatry a pedikÚry a neustále zlepšujÝ svÚ vřrobky. Naturino boty jsou pohodlnÚ, trvanlivÚ a módnÝ zároven! Italskř styl, know-how a zručnost v kombinaci s nejnovějšÝmi módnÝmi trendy - to je Naturino!

Trendy a pohodlnÚ boty pro dÝvky nepromokavÚ dÝky NATEX membráně a prodyšnÚ dÝky RAIN STEP. KotnÝková bota je lemovaná měkkou, novou, teplou a čistou 100% vlnou. Snadno se nasazujÝ a sundávajÝ a držÝ na noze dÝky pohodlnÚmu suchÚmu zipu.

Detaily:
• voděodolná a prodyšná GORE-TEX membrána
• Uzávěry na suchř zip.
• Materiál: HornÝ kůže / textil PodšÝvka: 100% akryl; PodšÝvka: Guma

Určete velikost boty
Postavte Vaše dÝtě v punčocháčÝch na jeden list papÝru a sledujte jeho obrys. Pak změřte dÚlku od nejdelšÝho prstu k patě. A proto, že nohy nejsou nikdy stejnÚ, je jedna noha delšÝ. To je důležitÚ zejmÚna pro mladšÝ děti - pravidelnÚ opakovánÝ tohoto měřenÝ. A to proto, že dětskÚ nohy rostou rychleji a správná velikost obuvi má zásadnÝ vřznam pro zdravř růst a správnř postoj.

Velikost:
VnitřnÝ dÚlka 15,3 cm = velikost bot 23
VnitřnÝ dÚlka 16,0 cm = velikost bot 24
VnitřnÝ dÚlka 16,6 cm = velikost bot 25
VnitřnÝ dÚlka 17,3 cm = velikost bot 26
VnitřnÝ dÚlka 18,0 cm = velikost bot 27
VnitřnÝ dÚlka 18,6 cm = velikost bot 28
VnitřnÝ dÚlka 19,3 cm = velikost bot 29
VnitřnÝ dÚlka 20,0 cm = velikost bot 30

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

NATURINO RAINSTEP Girls Boty OCEAN pink
MOC¹ 2.289 Kč
1.527 Kč