Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NATURINO Sandále pro chlapce, navy/jeans
Momentálně vyprodáno

NATURINO Sandále pro chlapce, navy/jeans

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 1.653 Kč
1.273 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 380 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A08650900000009

NATURINO Sandále pro chlapce, navy/jeans
SANDÁLE

NATURINO - Italská móda pro Vaše děti!

Dětské boty Naturino představují absolutní špičku v oblasti zdravé chůze. Dětská obuv Naturino vyvinutá ve spolupráci s pediatry a ortopedy úspěšně navozuje pocit chůze po písku. Díky dětským botám Naturino budou nohy Vašich dětí dokonale chráněny při chůzi, běhu i hraní. Pro dětskou nohu je mořský písek to nejlepší. Exkluzivní pískový efekt od Naturino. Pro dětskou nohu jen to nejlepší. Perfektně pasují.

Naturino spolupracuje s doktory pro komfortní chůzi Vašich dětí. Naturino-boty jsou pohodlné, robustní a moderní! Italský styl know-how a umění kombinací s aktuálními trendy - to je NATURINO!

Moderní a pohodlné sandále pro chlapce. Pevné držení na noze a pohodlné nazouvání a vyzouvání díky praktickému suchému zipu.

Popis výrobku:
• Materiál: Vnější a vnitřní materiál: kůže, podrážka - guma

Pokyny k velikosti bot
Položte a obkreslete obrys nohou (s ponožkou) Vašeho dítěte. Každá noha je jiná, zvolte tedy tu větší pro správnou velikost bot.


Velikostní tabulka:
vnitřní délka 14,6 cm = velikost bot 22
vnitřní délka 15,3 cm = velikost bot 23
vnitřní délka 16,0 cm = velikost bot 24
vnitřní délka 16,6 cm = velikost bot 25
vnitřní délka 18,0 cm = velikost bot 26
vnitřní délka18,6 cm = velikost bot 27
vnitřní délka 10,6 cm = velikost bot 28
vnitřní délka19,3 cm = velikost bot 29
vnitřní délka 20,0 cm = velikost bot 30

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.