Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NERF Modulus pistole

NERF Modulus pistole

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

2.240 Kč
2.090 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 150 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A150931

NERF Modulus pistole
Skvělá nová pistole pro fanoušky: s tímto modulusem se ti otevírá zcela nová éra. S novým Modulus systémem tě žádná zbraň nepřemůže. S modulusem ECS-10 je poloautomatická a přesvědčí tě svým dosahem 27 metrů. Je to skvělá, individuální zbraň.

Motorizovaný Modulus je dodáván s přesným zaměřováním včetně 10 akčních a 10 klasických šipek. Více než 30 různých nastavitelných částí (zásobníky, zaměřovače, pažby či dvounožku) přizpůsobí Modulus pro každou misi či akci. Možno dokoupení dalších sad. (samostatně)

Navíc díky tomu máte možnost ze základní pistole Modulus vytvořit více než 1000 kombinací a mít tak pokaždé zcela unikátní NERF MODULUS! Všechny části ze série NERF Modulus jsou kompatibilní s řadou Elite – Nstrike! Výrobek na baterie - 4xAA (nejsou součástí balení). Zásobník, úchop, mířící muška - možno kombinace s dalšími Nerf zbraněmi.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: B1538EU4
• Poloautomatická pistole
• šipky, zásobník, muška
• další doplňky - šipky.
• dosah ca. 27 m
• Věk: od 8 let

Pozor!
Nemířit na oči a obličej!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Příslušenství

Cena
599 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.


NERF Modulus pistole
2.240 Kč
2.090 Kč