Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NICI My First NICI Mráčkovř muž Kobi 25cm
Momentálně vyprodáno

NICI My First NICI Mráčkovř muž Kobi 25cm

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 464 Kč
246 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 218 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A118127

NICI My First NICI Mráčkovř muž Kobi 25cm
Mráčkovř muž Kobi 25cm
My First NICI
čÝslo vřrobku: 37426

PrvnÝ lÝnie produktů od NICI je specializována na novorozence a vřvoj dětÝ. S my first NICI je učenÝ hrou. V prvnÝch měsÝcÝch života dÝtěte je důležitÚ zažÝt lásku, přátelstvÝ a pÚči. A samozřejmě, snažit se dÝtě co nejvÝce intenzivně zaměstnat. Děti se učÝ od narozenÝ a formou hry objevujÝ svět - všemi svřmi smysly. Podpořit se může prvnÝ učÝcÝ proces a vnÝmánÝ různřmi smysly - tak zvanou synapsÝ mozku - vybranou hračkou.

Podrobnosti:
• Materiál: Plyš
• Rozměry: 25 cm
• PranÝ na 30 °C
• od 0 měsÝců

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.